Er is een plek vrij in Thomashuis Lexmond!
Wij zijn binnenkort met 7 bewoners en wonen samen in Thomashuis Lexmond, een warme en gezellige woonboerderij aan de Lekdijk. Hier woont iedereen op zijn eigen manier, met ondersteuning waar dat nodig is, en vooral met veel aandacht voor elkaar.
Ben jij op zoek naar een fijne woonplek waar je jezelf kunt zijn, waar structuur, geborgenheid en gezelligheid belangrijk zijn?
Dan is ons Thomashuis misschien wel iets voor jou!
We hebben 2 kamers vrij op de eerste verdieping, dus het is belangrijk dat je zelfstandig trap kunt lopen.
We bieden geen nachtzorg, en bewoners met intensieve zorg, tilondersteuning of gedragsproblematiek kunnen we helaas niet begeleiden.
Rondom het huis leven we tussen de dieren: schapen, kippen en een huiskat wat zorgt voor een gezellige, huiselijke sfeer.
Er is plek beschikbaar!
Geïnteresseerd? Neem contact op met:
📞 José of Leonie Pascual
➡️ +31 6 24 85 68 67
➡️ +31 6 34 38 85 00
📧 info@lexmond.thomashuis.nl